Hakkımızda

 

 

HAKKIMIZDA

Anka-Tek İş Makinaları 2006 yılından bugüne kadar iş makinalarının ( XCMG, Caterpillar, Hitachi, Daewoo, Kawasaki, Komatsu, Volvo, Çurukova ) motor, şanzıman, tork, hidrolik sistem, dış servis revizyonu, tamir ve bakımlarını 400 m2 kapalı alanında hizmet vermektedir.
Geçmişten gelen 18 yıllık iş tecrübesini 2006 yılında kurumsallaştıran Anka-Tek İş Makinaları, iş makinaları revizyon sektöründe lider olma yolunda önemli adımlar atmaktadır. Müşteri memnuniyetini ve hizmette kaliteyi bir ilke olarak benimseyen Anka-Tek İş Makinaları daima ileriyi görerek yatırımlarını planlı yapmaktadır. 2013 yılından beri XCMG İç Anadolu Yetkili Servisidir.
Anka-Tek İş Makinaları teknoloji olarak da son teknolojiyi takip edip sürekli kendini yenileyerek, kadrosunu eğiterek son teknoloji ekipman ve eğitimli kadrosuyla siz değerli müşterilerine kaliteden ve dürüstlükten ödün vermeden hizmet vermektedir.

 

 

 

 

MİSYONUMUZ

Müşterimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak, satış ve servis sonrasında da kusursuz hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.